GENERALSPONSOR

  HOVEDSPONSOR

 

 

       

LEVERANDØRSPONSOR

  

 

 

Kontaktinformasjon

Kristiansand Orienteringsklubb
Postboks 25
4661 Kristiansand
Org nr 981 511 530
E-post Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Aktivitetskalender

loader

KOK arrangerer

SKAUTRIMMEN 2014
BANEHEITRIMMEN 2014
SALG NÅ!!
Prøv gratis her!

Link tilsalgssteder
KJØP TURORIENTERING PÅ NETT!

Slik kan du få turorienteringen eller ekstra klippekort direkte i din postkasse!

Klikk her!

 

Turorientering for bedrifter/bedriftidrettslag
Klikk her!

STØTT KOK MED GRASROTANDELEN
Søk Kristiansand orienteringsklubb

eller bruk org.nr. 981511530

2Utleie_av_klubbhuset_annonse

Resultater og kart lagt ut

kok

Klubbmesterskapet gjennomført i godt vær og med god stemning rundt grillen. Rune Skogerbø leverte utslagsgivende løyper med mange gode veivalg på klubbens nye kart Føreid-Grostøl. Klubbmestere ble Synne Stray, Benedicte Hald Bjørgum, Jorunn Nordmo, Ragnhild Hald, Elin Pedersen Sundtjønn, Marius Pytten, Ole Kostøl, Morten Bujordet, Jostein Moe, Oluf Bøckmann, Dag Moe og Svein Øderud. I tillegg til det hadde vi mange vinnere i både D10-12, H10-12 og N-åpen.

Fine hjemmelagede premier ble delt ut til alle vinnere samt til alle de yngste. Rekrutteringskomiteen benyttet også anledningen til å dele ut diplomer/merker til alle ungdommene (og litt eldre ungdommer) som klarte bronsemerket etter vårens mange rekrutt-treninger.
Neste store mønstring for klubbens løpere blir Sørlandsgaloppen 3.-8.juli Sørlandsgaloppen.

Fullstendige resultater fra Klubbmesterskapet finner du på eventor. Kart og løyper for inntegning av egne veivalg (og for å studere andres) finner du under klubbens RouteGadget arkiv.

 

Følg på Facebook