GENERALSPONSOR

  HOVEDSPONSOR

 

 

       

LEVERANDØRSPONSOR

  

 

 

Kontaktinformasjon

Kristiansand Orienteringsklubb
Postboks 25
4661 Kristiansand
Org nr 981 511 530
E-post Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Resultater og kart lagt ut

kok

Klubbmesterskapet gjennomført i godt vær og med god stemning rundt grillen. Rune Skogerbø leverte utslagsgivende løyper med mange gode veivalg på klubbens nye kart Føreid-Grostøl. Klubbmestere ble Synne Stray, Benedicte Hald Bjørgum, Jorunn Nordmo, Ragnhild Hald, Elin Pedersen Sundtjønn, Marius Pytten, Ole Kostøl, Morten Bujordet, Jostein Moe, Oluf Bøckmann, Dag Moe og Svein Øderud. I tillegg til det hadde vi mange vinnere i både D10-12, H10-12 og N-åpen.

Fine hjemmelagede premier ble delt ut til alle vinnere samt til alle de yngste. Rekrutteringskomiteen benyttet også anledningen til å dele ut diplomer/merker til alle ungdommene (og litt eldre ungdommer) som klarte bronsemerket etter vårens mange rekrutt-treninger.
Neste store mønstring for klubbens løpere blir Sørlandsgaloppen 3.-8.juli Sørlandsgaloppen.

Fullstendige resultater fra Klubbmesterskapet finner du på eventor. Kart og løyper for inntegning av egne veivalg (og for å studere andres) finner du under klubbens RouteGadget arkiv.

 

Følg på Facebook