Det ble mange medaljer til KOK løperne under KM i mellomdistanse og spring 4. og 5. mai. Det ble ett KM-gull til Julie Christiansen, Christiane Ruud Bøckman, Christian Bøen og to KM-gull til Brage Takle og David Runde. 

Les om klubbens KM resultater i lokalsporten her.

Resultater fra lørdagens mellomdistanse
Resultater fra søndagens sprint

 

Norges Cup og NM Ultra
Kommende helg er det ingen lokale løp, men noen av klubbens løpere tar turen til Bjugn hvor det er Norges Cup mellomdistanse lørdag og NM Ultra på søndag. Av løperne som stiller er det Sebastian Daland i H19-20 vi har størst forhåpninger til - han tok sølv på den distansen i fjor.

Følg løperne våre live til helga!

Sprintliga
Tirsdag 7. juni var det 2. runde av Sprintliga'en med to løp på en dag. Dag Blandkjenn gjorde to bra løp og fikk med seg en 2. og en 3. plass. Hør intervju med Dag.