Utskrift

Audun2Anneke

Baneheiløpet er den offisielle starten på Baneheitrimmen 2010 . Løpet hadde start fra Fant Olsens stykke. Det var fellesstart for alle klasser og konkurransen går ut på å finne alle 20 postene i Baneheitrimmen på så kort tid som mulig.

Det gjorde Audun Bjerkreim Nilsen og Anneke Hald Bjørgum i herre og dameklassen. Stemplingsmetoden var den gode gamle Stifteklemma. 40 løpere deltok i nydelig vårvær med temperatur over 15 grader. Det var Skautrimmkomiteen som sto for et flott arrangement.
Arrangoerstab

Fellestart2
Resultater:
D 13-14
1.            Line Marie Østerhus               OK Sør                    79.35
2.            Heidi Engelshus                      KOK                        95.00
               Silje Kregnes                           KOK                        11 poster

H 13-14
1.            Ole Kostøl                              KOK                       60.20
2.            Bjørnar Kregnes                    KOK                       68.51
3.            Henrik Engelshus                  KOK                       95.00

D 15-16
1.            Benedicte Hald Bjørgum       KOK                       39.59

D 17
1.            Anneke Hald Bjørgum           KOK                       30.17
2.            Ragnhild Hald                       KOK                       43.01
3.            Ida Marie Olsen                    KOK                       43.46
4.            Silje Kristiansen                    KOK                       45.28
5.            May Lene Slettebø                SSOK                    68.52

H 17
1.            Audun Bjerkreim Nilsen        KOK                       22.35
2.            Eirik M. Svendsen                 KOK                       23.23
3.            Holger Hott                            KOK                       24.06
4.            Baptiste Rollier                     KOK                       24.21
5.            Øystein Pettersen                KOK                       25.41
6.            Nicholas Morgan                   KOK                       27.14
7.            Petter Halvorsen                   KOK                       28.42
8.            Morten Bergersen                 Kongsber OL         33.15
9.            Eivind Knutsen                      Oddersjaa              37.08
10.          Bjarne Færestrand                KOK                       38.02
11.          Andreas Døble                      Oddersjaa              38.33
12.          Rune Skogerbø                     KOK                       42.57
13.          Håkon Engelshus                  KOK                       95.00
                Asle Kregnes                        KOK                       DNF
                Morten Hulløen                      KOK                       DNF

D 50
1.            Siri Bjorvand                          Birkenes                 43.47
2.            Signe Heivoll                          SSOK                    72.58

H 50
1.            Jon Bjørgum                           KOK                       26.19
2.            Jan Blandkjenn                       KOK                       30.04
3.            John Hansen                          KOK                       31.49
4.            Reidar Heivoll                         SSOK                     33.27
5.            Magne Dølemo                      OK Sør                    34.50
6.            Arild Knutsen                         Oddersjaa               37.42
7.            Reidar Sæstad                       KOK                       44.34
8.            Frank Balchen                        Oddersjaa              46.49
9.            Jan Tore Jørgensen               OK Sør                   54.43
10.          Olav Strisland                         Øvrebø/Vind.          64.02
                Dag Svingen                          SSOK                     DNF