Klubben stilte med 38 løpere i fellestarten på O-rally. Det "nye" arrangementet var det OK Sør som sto for og det ble godt mottatt av løperne.
Fellestart kl. 18.00 for alle klasser, flere korte sløyfer, mange folk i skogen og på samlingsplass, startnummer, speaker og mulighet for en dusj etter løper var tilbudet. Rekkefølgen på sløyfene og dermed "gaflinge" var skrevet på startnummeret. 200 meter etter start måtte løperne selv ta riktig kart og ved kartbyttet ble du disket dersom du ikke la kartet på plass i riktig kasse. H17 hadde 4 kart og det var Arne Bujordet som var raskest.
For mange var dette sesongpremieren og de fleste ga uttrykk for at det var godt å komme igang igjen. Nils Arne derimot mente det var en sjokk for kroppen.
Flere andre koste seg på samlingsplass:
Klubbens eliteløpere har nattøkt på samme løyper senere i kveld.
Da kok.no's representant reiste fra samlinsplass så resultatlisten ut slik:
D 10-12
1. Eline Vegusdal OK Sør 26.14
2. Kristine M. Severinsen Torridal IL 33.07
D 15-16
1. Benedicte Hald Bjørgum KOK 35.50
2. Elise Røsnes Høvdingen IL 59.35
D 17
1. Christine Mikkelsen IK Grane 33.48
2. Reidun Kregnes KOK 39.48
3. Kristin O. Vrådal Ok Sør 40.32
4. Ragnhild Hald KOK 47.20
5. Silje Kristiansen KOK 51.15
6. Vilde Urfjell Imås 55.56
7. Stine Bujordet KOK 59.17
D 17 K
1. Inger Skjævesland Trauma IF 26.12
2. Trude P. Sundtjønn KOK 26.21
3. Inger Reinhartsen KOK 27.05
4. Trine Hansen Silsand OK 27.54
5. Gro Eide OK Sør 28.26
6. Trine Jacobsen OK Sør 37.17
7. Siri Stavsholt Bujordet KOK 48.23
8. Anette Røsnes Høvdingen IL 50.09
D 50
1. Elin Pedersen Sundtjønn KOK 23.24
2. Bente Mestad Torridal IL 25.36
3. Siri Økstad Oddersjaa 27.10
H 10-12
1. Kristian R. Jensen Birkenes IL 18.30
2. Kristian Nyhus Birkenes IL 18.34
3. Sigurd Svaland Aas Birkenes IL 18.57
4. Sindre Strandberg KOK 20.44
5. Vegard Myhre SSOK 26.16
6. Henrik Engelshus KOK 26.18
7. Daniel Vigerhagen KOK 26.33
8. Daniel Hauge Birkenes IL 53.53
H 13-14
1. Erik Smithsen OK Sør 23.21
2. Johannes W. Timenes KOK 24.33
3. Bjørnar Kregnes KOK 25.19
4. Torkel Reinhartsen KOK 25.28
5. Henrik Upsal KOK 25.30
6. Henrik Brazel KOK 25.37
7. Ole Kostøl KOK 25.44
8. Mads Wendel Scheie OK Sør 35.20
9. Morten Coward OK Sør 35.21
10. Eddie Røsnes Høvdingen IL 35.59
11. Jonas Tellefsen KOK 41.10
Jan Kristian Jacobsen OK Sør DSQ
H 15-16
1. Morten Bujordet KOK 32.37
2. Håkon Eide OK Sør 36.59
3. Morten Jørgensen KOK 50.06
4. Vetle Reinhartsen KOK 50.26
5. Erik Eid Peersen KOK 65.17
H17
1. Arne Bujordet KOK 39.08
2. Ivan Sirakov KOL 41.08
3. Jon Bjørgum KOK 41.43
4. Eivind Knutsen Oddersjaa 42.05
5. Åsulv Birkeland Stormoen Birkenes IL 47.55
6. Petter Marki Erichsen KOK 48.53
7. Morten Urdal Bakke KOL 50.13
8. Anneke Hald Bjørgum KOK 51.30
9. Morten Weber Bergersen KOL 54.54
10. Rune Skogerbø KOK 55.13
11. Terje Urfjell Imås 55.50
12. Jonas Kittelsen KOK 55.56
13. Are Kristiansen OK Sør 57.46
14. Arnt Georg Henriksen Aker MH BIL 59.02
H 17 K
1. Terje Røsnes Høvdingen IL 34.10
2. Anstein Ellefsen OK Sør 35.49
3. Roy Birkeland SSOK 38.43
4. Roar Myhre SSOK 41.04
5. Nils Arne Johannesen KOK 41.39
6. Bjørn E. Strandberg KOK 47.47
7. Stig Erik Ørum SSOK 49.41
Harald Vigerhagen KOK DSQ
Guttorm Nyhus Birkenes IL DSQ
H 50
1. Bjørn Stormoen Birkenes IL 12.00
2. Øyvind Torgersen KOK 32.26
3. Steinar Aas Birkenes IL 32.33
4. Reidar Heivoll SSOK 35.28
5. John Hansen KOK 35.43
6. Trygve Løland Birkenes IL 37.39
7. Reidar Sæstad KOK 40.00
8. Floke Bredland SSOK 40.25
9. Knut Skjæveland OK Sør 43.42
10. Arild Jørgensen Oddersjaa 51.24
11. Bjørn Syvertsen Øvrebø/Vind. 51.50
12. Finn Ole Honnemyr Øvrebø/Vind. 53.05
13. Ole Kristian Lauvnes KOK 61.02
Nybegynner D/H
Martin Thisted KOK 15.02
Arvid Landsverk Førde Birkenes IL 15.24
Marius Vårdal OK Sør 16.23
Anders Risøy Birkenes IL 16.26
Asgeir R. Jensen Birkenes IL 16.27
Tor Olav Svaland Birkenes IL 16.29
Jonas Myhre SSOK 16.33
Lars Thisted KOK 17.12
Martin R. Jensen Birkenes IL 19.18
Selmani Kosovare Birkenes IL 22.13
Erlend Fidje Andersen OK Sør 22.14
Tonje Frigstad Birkenes IL 22.23
Sander Søderlind OK Sør 22.37
Kristoffer Rugsland Birkenes IL 22.42
Vegard Strandberg KOK 22.55
Åse Aud Nyhus Birkenes IL
Anund Nyhus Birkenes IL